Bir zamanlar arabalarında yaşayan 6 başarılı ve zengin insan

En sevdiğimiz yıldızların çoğunun bir zamanlar o kadar fakir olduğu ortaya çıktı ki arabalarda veya karavanlarda yaşamak zorunda kaldılar. İşte bu tür altı hikaye. 
Jurassic World ve Galaksinin Efendileri’nden bir aktör olan Chris Pratt (resimde) 19 yaşındayken bir minibüste yaşadı. Hawaii’ye tek yönlü bir bilet aldı, burada iş buldu ancak araçta yaşadı. . Bu dönemi bir macera olarak hatırlıyor. Daha sonra ilk rolünü aldı.

Devamını oku

Başarısızlıkla başlayan 6 başarılı hayat

Büyük bir başarısızlık, büyük bir başarının motivasyonu olabilir!

Başarısızlık maalesef toplumlarımızda sık karşılaştığımız bir şeydir. Hepimiz bundan kaçınmaya çalışıyoruz çünkü olası bir başarısızlık bizi planlarımızda ve hedeflerimizde tutuyor ve bazen ondan geri dönmeyebiliyoruz! Ama hepimiz hayatımızda er ya da geç bununla yüzleşiriz. Bütün mesele bununla nasıl başa çıkacağımız. Çünkü bilginler bundan korkmazlar, ancak bir sonraki adımlarında daha güçlü bir şekilde devam etmeleri için bir ders olarak görürler!

Devamını oku

Jack Ma’ dan İlham Verici Tavsiyeler

Belki Jack Ma ismi senin için bir şey ifade etmiyor. Ama muhtemelen en azından Çin’in en büyük çevrimiçi ticaret platformu olan Alibaba ve eBay’in bir araya geldiğini duymuşsunuzdur. Jack Ma yaratıcısıdır.

Devamını oku