Bir zamanlar arabalarında yaşayan 6 başarılı ve zengin insan

En sevdiğimiz yıldızların çoğunun bir zamanlar o kadar fakir olduğu ortaya çıktı ki arabalarda veya karavanlarda yaşamak zorunda kaldılar. İşte bu tür altı hikaye. 
Jurassic World ve Galaksinin Efendileri’nden bir aktör olan Chris Pratt (resimde) 19 yaşındayken bir minibüste yaşadı. Hawaii’ye tek yönlü bir bilet aldı, burada iş buldu ancak araçta yaşadı. . Bu dönemi bir macera olarak hatırlıyor. Daha sonra ilk rolünü aldı.
Yönetmen James Cameron arabasında yaşadı ve “Terminatör” senaryosunu yazarken zar zor geçimini sağladı. Haklarını sadece 1 dolara sattı, ancak daha sonra film 77 milyon dolara ulaştı ve Cameron sonunda finansal durumunu stabilize etti. 
Komedyen Jim Carrey okulu bıraktı ve ailesiyle birlikte bir otobüste yaşadı. Bir noktada kız kardeşinin evinin karşısında çimlere çadır kurdu. Ona göre, bu zor zamanlarda mizah anlayışını geliştirdi.


12 yaşındayken TV sunucusu Dr. Phil , babasıyla sokakta yaşıyordu. Sadece bir arabaları vardı. Ancak, yeterince akıllı ve iddialıydı ve bir doktora tamamlamayı ve daha sonra popüler bir gösteri almayı başardı.
Meslektaşı TV sunucusu Steve Harvey , kariyerine kendini evsiz bulduğunda başladı. Kaderi ona gülümsemeden önce arabasında uyudu ve üç yıl boyunca halka açık yüzme havuzlarında benzin istasyonları ve banyolarda yıkanmak zorunda kaldı.
İki kez Oscar kazanan Hillary Swank’ın da kolay bir hayatı olmadı. Bir karavanda büyüdü ve bir genç olarak Hollywood’a girmeye çalışırken, o ve annesi bir arabada yaşıyordu. Birkaç ay boyunca, satmaya hazır olan bir tanıdığının boş evinde yaşıyorlardı.

zimamavisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s