Şimdi Başlayabileceğiniz Ev İşi Fikirleri

Herkes ek gelir kaynakları arıyor. Bu yazıda, küçük bir ev işi kurarak  evde para kazanmanın en güncel yollarına bakacağız.
Ülkeler krizde ve zor zamanlardan geçiyoruz .Düşük satın alma gücü, işten çıkarmalar. Herkes sistemin kurbanı olabilir, ancak hiçbir durumda hayal kırıklığına uğramamalı ve pes etmemelidir. Her zaman bir çıkış vardır. Daha iyisi için hayatımızı değiştirmeye çalışmalıyız!
Bazılarınız için, bu ev işi fikirlerinden herhangi biri ek bir gelir kaynağı ve bazıları için ana iş yeri haline gelecektir. Asıl olan korkmayın, hareket edin ve kendinize gerçekten uygun olanı seçin! Kendinizi dinleyin ve harekete geçin!

Küçük Ev İşletmeleri: Avantajlar
1.Bağımsızlık. Gününüzü kendiniz planlıyorsunuz, çalışma programınızı yapıyorsunuz. Acil sorunlar için zaman bırakabilirsiniz.
2.Zamandan tasarruf. Bir sonuç için çalışıyorsunuz, gerekli saatleri harcamanıza gerek yok. İş gününüzün mimarısınız.
3.Kira ödemeye, çalışanların maaşları için fon ayırmaya ya da işe ulaşım için bunları ödemeye gerek yok.
4.Kendi bağımsızlığınız. Eylemlerinizi kimseyle koordine etmenize gerek yok. Ne yapacağınıza ve ne zaman yapacağınıza siz karar verirsiniz.
5.Büyük fırsatlar. Tabii ki, burada çok şey size bağlı. Konsantrasyon ve yüksek verimlilik ile, sonunda yüksek finansal kazançlara ulaşabilirsiniz.

Reklam Yazarlığı

Metin yazma.  Bugün yazmak için kesinlikle bir filolog olmanıza gerek yok. Büyük bir arzunuz varsa, en azından ortalama Türkçe bilginiz varsa, bu işi beğenebilirsiniz. Word ve Word Order, Jabse ve diğerleri gibi özel siteleri kullanarak hataları kontrol edebileceğinizi unutmayın. Hepsi ücretsizdir ve yatırım gerektirmez. Başlangıç sermayesi gerekli değildir.

Çeşitli makale mağazalarında ve çevrimiçi dergilerde kendi edebi eserlerinizi satmak
Burada başlangıç sermayesi gerekmez, ancak yazma becerileri gerekecektir. Ne yazık ki, bu kaynaklar popüler olarak geliştirilmiş bir ad olmadan çok fazla kazanılamaz. Burada lisans veya kısıtlama da yoktur. Bir yazar veya şairin yeteneğine sahipseniz gelir elde etmekle kalmaz, aynı zamanda kendinizi gerçekleştirmenize de yardımcı olur!
Çalışmanızı yayınlayabileceğiniz elektronik kütüphaneler de aynı tür kar ile ilişkilendirilebilir. Yazar her bir görüşten belli bir gelir elde eder.

Gerekli içeriğe sahip siteler oluşturmak, tanıtmak ve doldurmak

Bu durumda, özel beceriler gereklidir. Bu nedenle, bir web sitesi oluşturmak, belirli platformları kullanmak için programlama ve tasarım veya beceri bilgisi gerektirir. Tanıtmak için, SEO optimizasyonunun ne olduğunu ve ne için olduğunu en azından temel bir bilgiye ihtiyacınız var.  Burada yalnızca yönetici panelinden siteyle çalışabilmeniz gerekir. Bu çalışmanın bugünle alakalı olduğunu söylemeliyim. Kullanıcı sayısı sürekli artıyor, bu da sitelerin para kazanabileceği anlamına geliyor.

Kendi bilgilendirici web sitenizi veya blogunuzu oluşturmak ve tanıtmak

Bu süreç yabancı bir siteyle çalışmaktan daha fazla zaman alır. Burada gerekli bilgiye sahip olmanız veya içerik yöneticileri, programcılar, tasarımcılar, SEO optimize ediciler eklemeniz gerekir. Tüm bunları kendiniz yaparsanız, daha küçük bir başlangıç yatırımına ihtiyacınız olacaktır. Siteyi tanıtmak için reklam vermeniz gerekecek. Aynı zamanda, hemen büyük bir kâr elde etme olasılığınızın olmadığı anlaşılmalıdır. Ancak profesyonellerle çalışıyorsanız, siteyi oluşturmak ve tanıtmak için çok para harcamanız gerekebilir. Önce belirli bir miktar birikim yapmanız ve ardından sitenin oluşturulmasıyla ilgilenmeniz gerekir.

İçerik yöneticisi, moderatör

Bu tür çalışmalar artık sosyal ağlardaki gruplar halinde, çeşitli forumlarda bulunabilir. İlk yatırım gerekli değildir, ancak uygun bir portföy olmadan böyle bir iş için işe alınmanız olası değildir. İlk olarak, belirli bir hedef kitle için uygun içeriği seçebilmeniz ve  belirli bir bilgiye sahip olmanız gerekir. Moderatör genellikle disiplinle uğraşır (spam silmek, kötüye kullanımı önlemek, yayınları düzenlemek vb.), ziyaretçilerin sorularını yanıtlayabilir. Elbette, bu faaliyeti gerçekleştirmek için lisans veya izin gerekmez.

Kendi çevrimiçi mağazanızı açın

Bu, açılış sayfaları oluşturmakla ilgilidir. Onlarla başlamak daha iyidir. Neye ihtiyacın var? Aslında, bir ürün kataloğu olan site, mal tedarikçileri ve verimli bir dağıtım sistemi gerekecektir. İlk sermaye büyük ölçüde çalışacağınız alana bağlı olacaktır.

Satış ortağı programlarından gelen para

Kendi gelişmiş siteniz, blogunuz, popüler sayfanız varsa, bu yöntem sizin için idealdir. Burada kesinlikle hiçbir maliyet yok ve karlar çok önemli olabilir ve o kadar çok şey yapmak zorunda değilsiniz. Bağlı kuruluş programlarını kendi blogunuza veya web sitenize yerleştirerek, şirkete ek müşteriler çekersiniz ve bu da size uygun ücreti öder.

Youtube’dan Para

Kendi Youtube kanalınızı oluşturabilir ve reklamlardan kazanabilirsiniz.

Bilgi İşletmesi 
Bunlar farklı türdeki video kurslarıdır. Ayrıca, birçok farklı alanda aranırlar. Kim böyle bir video kaydedebilir? Belirli bir alanda gerekli bilgi ve beceriye sahip olan herkes. Burada başarı, materyallerin sunulmasına ve kendi video eğitiminizin tanıtımına bağlı olacaktır. Bu hem YouTube hem de bir web sitesi aracılığıyla yapılabilir (ücretsiz reklam videosu potansiyel müşterileri çeker ve video kursları satın almak isteyebilirler)
Materyal satın almak ve siteleri tanıtmak için ilk sermayeye ihtiyaç duyulacaktır. Bu tür video eğitimlerini kimler çekebilir? Bu deneyimli bir avukat, muhasebeci veya sadece yemek yapmayı, dikmeyi, el sanatlarını seven, kendilerine nasıl bakacağını bilen bir kadın olabilir. Kısacası burada herkes gerçekleştirilebilir. Bu tür bir iş çok kolay, ancak aynı zamanda kolay değil, çünkü güçlü bir rekabetle karşılaşmanız gerekecek.

Profesyonel hizmetler
Masaj
2-3 odalı bir daire bir masaj stüdyosu yapmak için yeterlidir ve masaj stüdyosuna yönelik pazar segmenti aslında tüm pazardır. Kim sağlıklarına dikkat etmek, zamanla biriken stresi ortadan kaldırmak veya rahatlamak istemez?

Çilingir, sıhhi tesisat uzmanı, elektrikçi, 
Benzer özellikleri nedeniyle bu uzmanlıkları tek bir grupta birleştiriyorum. Neye ihtiyacın var? Belirli bir alanda bilgi, deneyim ve işi gerçekleştirmek için gerekli araçlar. Aletleriniz yoksa, satın alınması gerekir.  Bu tür hizmetler komşulara, akrabalara, arkadaşlara verilebilir. Yeterli müşteri yoksa, İnternet’te reklam verebilir, yakındaki evlere reklam dağıtabilirsiniz. Diğer bir seçenek, şirketlere (örneğin, onarım yapanlarla) bir kerelik hizmetler sunmaktır. Bu tür hizmetler her zaman önemlidir, çünkü insanlar her zaman bir şeyler kırarlar, onarım yapmak isterler. Bu hizmet için yüksek talep sağlar.

Bireysel dersler
Öğretmen olarak çalışmak için özel bilgi gereklidir. Bugün öğrenciler ve yetişkinler arasında talep görüyorlar. Ana görevleri kendi becerilerini geliştirmektir. Bilginizi başkalarına iletmek için öğrettiğiniz konularda bilgili olmak önemlidir. Bu şekilde sadece kendi başınıza öğretmekle kalmaz, aynı zamanda bir öğretmen takımı toplayabilir ve ara bulucu olabilirsiniz. Bugün birçok olasılık var. Öğrencileri eve davet etmek zorunda değilsiniz. Kurslar, örneğin bir video bağlantısı kullanılarak yürütülebilir. Bu yöntem şu anda büyük talep görüyor.

Öğrenciler için verilen kurslar

Bu tür işler her zaman talep görmektedir. Bu hizmetleri sağlamak için, bireysel disiplinler hakkında oldukça derin bilgiye ihtiyacınız olacaktır. Özellikle bir ajans aracılığıyla çalışıyorsanız (her zaman bu tür verileri toplarlarsa) yüksek öğretime de ihtiyaç vardır. Bu tür faaliyetler, örneğin serbest borsalar gibi özel siteler aracılığıyla da gerçekleştirilebilir. Bununla birlikte, doğrudan öğrencilerle çalışmak elbette daha karlı. Eğer biri işinizi seviyorsa, sizi kesinlikle sınıf arkadaşlarına ve çevresine harika bir uzman olarak önerecektir. Ayrıca, yatırıma ihtiyacınız olmayacak. Risklerinizi azaltmak için, işiniz için peşin ödeme veya taksit ödemesi talep etmelisiniz.

Müzik dersleri

Bu iş herkes için uygun değildir, çünkü mesleki beceriler gereklidir. Burada çeşitli formlar olabilir  şarkı dersleri, bazı müzik enstrümanları hakkında dersler. Bugün en popüler enstrümanlar: gitar, piyano ve keman. Çalışmak için özel eğitime (en azından müzik okulu, bir konservatuar) ve yeteneğe ihtiyacınız var. İyi bir şey çalıyorsanız, kesinlikle bu enstrümana sahipsiniz. Bu, maliyet olmayacağı anlamına gelir. Ancak öğrencileriniz için dersler oluşturmanız gerekecektir. Benzer dersler evde de yapılabilir.

Çeviri hizmetleri

Burada, dil becerileri olmadan mümkün değildir. Ancak seviyeleri kaynak metinlerin karmaşıklığına bağlı olarak değişecektir. Burada okuryazar olmak yeterli değildir. Belirli mesleki alanlarda spesifik terminoloji bilgisi de önemlidir. Ne tercüme edilebilir? Bunlar özel dergilerdeki makaleler, siteler için haberler ve belgelerdir. Bu tür çalışmalar, dil hakkında derin bir bilgi birikimi dışında, ilk yatırım gerektirmez. Ücret dilin nadirliğine, egzotikliğine bağlıdır.

Tasarımcı

Bu çok özel ve çok yaratıcı bir meslektir. Bilgi ve becerilere ek olarak, doğal bir stil duygusuna, sanatsal zevke ve boyama yeteneğine de ihtiyacınız var. Farklı grafik editörleriyle deneyim de bir avantaj olarak kabul edilir. Bu meslekte fırsatlar çoktur. Ne çizebiliriz? Reklam broşür, afiş, çeşitli reklam panoları, kartvizit, logolar. Farklı stüdyo ve mağazalarla çalışırken kıyafetler, ayakkabılar ve aksesuarlar için tasarımlar oluşturmaya katılabilirsiniz. Basit fotoğraf düzenleme de yapabilirsiniz, ancak burada grafik editörlerini iyi bilmeniz gerekir. Yapılan işle ilgili ayrıntılı bir özgeçmişiniz ve portföyünüz varsa, iyi bir ücretli iş alma şansı önemli ölçüde artar. Bu, potansiyel müşterilerin becerilerinizin seviyesini değerlendirmesini sağlayacaktır.

Fotoğrafçı

Çalışmak için profesyonel bir kameraya, çeşitli lenslere, fotoğraf bilgisine, ortaya çıkan görüntüleri işlemek için grafik editörlerle becerilere ihtiyacınız var. Burada birkaç yol var. Fotoğraf çekimleri yapmak, doğa fotoğrafçılığı, doğa, hayvanlar, şehirler ve diğerlerinin emtia fotoğrafçılığı için özel sitelere yüklenmesi.

Editör

Bu meslek, metin yazarlığına benzer, ancak dil hakkında daha derinlemesine bilgi gerektirir, filolojik eğitim. Ayrıca MSWord ile beceri gerektirir.  Ancak iyi bir portföyünüz, özgeçmişiniz ve eğitim belgenizin olması gerekir, lisans gerekmez. En sevdiğiniz konularla çalışabilirsiniz. Uzmanlaşmış makaleler ise, ek bilgi veya deneyim gerektirebilir (örneğin inşaat). Tek bir yönde çalışmak daha iyidir, zamanla becerilerinizi geliştirin.

Çevrimiçi istişareler

İnsanlara ne hakkında tavsiyede bulunabilirsiniz? En popüler olanları şunlardır: yasal, finansal ve tıbbi. Mesleki bilgi, eğitim, teorik ve pratik becerilere ihtiyacınız olacaktır. Başlangıç maliyetleri kendi web sitenizi, blogunuzu, sayfanızı tanıtmayı içerir.  Kendinizi potansiyel müşterilere kanıtlamak çok önemlidir. Burada işi kişisel beslenme uzmanı veya fitness eğitmeni olarak ekleyebiliriz. İkinci durumda, video iletişimi yoluyla sınıflar yürütmek mümkündür.

zimamavisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s